Spotkanie biznesowe „Kurs na compliance/Od sukcesu do sukcesji” – zaproszenie


Podkarpacki Klub Biznesu w imieniu Kancelarii AXELO – Członka PKB, zaprasza na spotkanie pt.: „Kurs na compliance/Od sukcesu do sukcesji”.

Spotkanie będzie składać się z dwóch części:

Część I pt. „Kurs na compliance – z uwagi na to, iż współcześnie przedsiębiorcy działają w bardzo niepewnym otoczeniu prawnopodatkowym, istnieje potrzeba wprowadzania zaawansowanych metod pozwalających obniżyć występowanie różnego rodzaju ryzyka, jakie związane jest z podejmowaniem decyzji biznesowych. Weryfikacja oraz zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i podatkowego bieżącej działalności, jak również projektów strategicznych, to tylko niektóre zadania stawiane przed działem compliance oraz narzędziami pozwalającymi na badanie poziomu compliance w przedsiębiorstwie.

Część II pt. „Od sukcesu do sukcesji – jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na dyskusję na temat szeroko rozumianej sukcesji przedsiębiorstw, jak również wyzwań i ryzyk, które się z tym wiążą. W trakcie spotkania prawnicy kancelarii AXELO oraz Gość Specjalny – Paweł Nowak, autor książki pt. „Zanim osiągniesz sukces” – przybliżą Państwu w praktyczny i kompleksowy sposób zagadnienia związane z sukcesją przedsiębiorstw w ujęciu zarówno strategicznym, organizacyjnym, finansowym, jak i prawnopodatkowym.

Termin:   27 kwietnia 2017 r. – czwartek, godz.:  10:00 – 13:00

Miejsce: Hotel Hilton Garden Inn, Rzeszów, ul. Kopisto 1

Potwierdzenia udziału w spotkaniu należy zgłaszać do dnia 25 kwietnia 2017 (wtorek) – na adres mailowy: a.zawada@pkb.net.pl lub telefonicznie: 17 85 32 844, 691 834 359.