Spotkanie Członków Podkarpackiego Klubu Biznesu – Arłamów 12-13 maja 2017r.


Podkarpacki Klub Biznesu już po raz trzeci zorganizował dwudniowe spotkanie integracyjne dla Członków PKB w pięknie położonym Hotelu ARŁAMÓW S.A.

Podczas tego eventu była możliwość wzajemnego poznania się oraz przedstawienie przez każdą z firm swojej oferty handlowej podczas targów wystawienniczych. Taka inicjatywa sprzyja nawiązaniu nowych relacji biznesowych i jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń.

Uroczysty wieczór rozpoczęła od przywitania wszystkich Gości i sponsorów Małgorzata Kucharska – Prezes PKB. Następnie Pani Prezes wspólnie z Panem Adamem Góralem założycielem PKB i przewodniczącym Rady Nadzorczej wręczyli certyfikaty członkowskie kilkunastu nowym Członkom PKB.

Jednym z ważnych punktów wieczoru była aukcja charytatywna, w trakcie której licytowano prace artystów plastyków oraz niespodzianki sportowe. Klub Asseco Resovii przekazał na licytację medal za drugie miejsce zdobyty przez drużynę podczas turnieju Final Four Ligi Mistrzów (Berlin 2015) oraz koszulkę zaprojektowaną na rozgrywki Ligi Mistrzów sezonu 2016/2017. Zlicytowane zostały również pałeczka sztafetowa i klaser z Pekinu przekazane przez Roberta Korzeniowskiego, wielokrotnego mistrza olimpijskiego, świata i Europy w chodzie sportowym.

Dzięki hojności naszych Gości udało się zebrać imponującą kwotę 83 tys. złotych. Dochód przeznaczony zostanie na wakacyjny wypoczynek dla najuboższej młodzieży z naszego województwa, zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnej młodzieży oraz zakup wyprawek szkolnych dla potrzebujących dzieci ze szkół podstawowych.

Gwiazdą wieczoru był najpopularniejszy polski zespół łączący w swojej twórczości elementy tradycyjnej muzyki góralskiej z różnymi gatunkami muzycznymi „Golec uOrkiestra”.

 

Sponsorzy spotkania

Partnerzy wspierający