Spotkanie ze św. Mikołajem


Podkarpacki Klub Biznesu, jak co roku, wsparł organizowane przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej spotkanie dzieci i osób niepełnosprawnych z całego Podkarpacia ze św. Mikołajem. Wydarzenie odbyło się w dniu 6 grudnia w hali sportowej Podpromie w Rzeszowie, która wypełniła się aż dwoma tysiącami uczestników.

W klimat świętowania wprowadził Zespół z Górna „Młody Duch” pod kierunkiem Dariusza Kosaka i Kamila Niemca, którego występ zawierał najpiękniejsze piosenki świąteczne. Następnie uczniowie z II LO w Rzeszowie zaprezentowali specjalnie przygotowany na ten dzień spektakl słowno-muzyczny poświęcony osobie św. Brata Alberta z okazji jego 100 rocznicy śmierci. Po części artystycznej przybył św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami.

W gronie przybyłych gości byli m.in.: Biskup Rzeszowski Jan Wątroba, Małgorzata Kucharska – Prezes Podkarpackiego Klubu Biznesu, Jacek Gołubowicz – Dyrektor MOPS Rzeszów, Andrzej Szymanek – Dyrektor II LO w Rzeszowie, Aleksander Zacios – Prezes Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.