V KONGRES BUSINESS WITHOUT LIMITS – 18.10.2018


Współpraca samorządu i biznesu, Debata Prezydencka o Gospodarce i Gala XVII Edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza to najważniejsze punkty programu V edycji Kongresu Business Without Limits, który odbędzie się 18 października 2018 roku w G2A Arena, w Jasionce.

W panelu Samorząd i biznes szerszej publiczności zostaną zaprezentowane najlepsze biznesowe projekty, w których ważną rolę odgrywa współpraca samorządu z regionalnymi przedsiębiorcami. Jako wzorce można podać współpracę Miasta Stalowa Wola i Huty Stalowa Wola oraz projekt kardiologiczny realizowany przez Centrum Medyczne MEDYK. Podczas Kongresu BWL nie zabraknie debaty na temat Inwestycji. Zaproszeni prelegenci porozmawiają o dynamice i kierunkach rozwoju południowo-wschodniej Polski. Zostaną również omówione powody wzrostu cen energii, jej wpływu na konkurencyjność gospodarki czy transformacji technologicznej w energetyce. Dlatego też w panelu Energetyka, którego myślą przewodnią będą zagadnienia związane z  wyzwaniami i aktualną sytuacją na rynku energii, dyskusję podejmą politycy, przedstawiciele świata nauki i największych firm pochodzących z Podkarpacia.

Wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami V edycji Kongresu BWL podzielą się m.in.: Marta Półtorak – Prezes Zarządu Marma Polskie Folie i Prezes Millenium Hall, Michał Tabisz – Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, Stanisław Mazur – Prezes Zarządu Centrum Medycznego MEDYK, Mariusz Bednarz – Prezes Zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Jerzy Krzanowski – Wiceprezes Nowy Styl Group, Stanisław Głodowski – właściciel firmy GC Energy, dr Grzegorz Wisz – Prezes Zarządu Podkarpackiego Kastra Energii Odnawialnej, Krzysztof Malicki – Prezes Zarządu Excento czy Juliusz Kłosowski – Prezes Warsaw Voice.

Uwieńczeniem merytorycznej części wydarzenia będzie Debata Prezydencka o Gospodarce, w której udział wezmą kandydaci na Prezydenta Miasta Rzeszowa: Łukasz Belter z Komitetu Wyborczego Nowej Prawicy, Wojciech Buczak z Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, Tadeusz Ferenc z Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie i Rozwój Rzeszowa, Krzysztof Kaszuba z Komitetu Wyborczego Wyborców Wolności w Samorządzie oraz Maciej Masłowski z Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz’15. Będzie to świetna okazja do poznania opinii o gospodarczej przyszłości Rzeszowa wszystkich ubiegających się o stanowisko włodarza stolicy województwa podkarpackiego.

Termin: 18 października 2018r.

Miejsce: G2A Arena w Jasionce

Wszyscy zainteresowani dyskusjami, prelekcjami i gospodarczą przyszłością zarówno Miasta Rzeszowa, jak i całego Podkarpacia mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie!

Wystarczy zarejestrować się na: http://www.g2aarena.pl/rejestracja/bwl5/

Szczegóły na: http://businesswithoutlimits.pl/