Informujemy, że używamy plików cookies w celu umożliwienia użytkownikom korzystania z wszystkich funkcjonalności oraz tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Oznacza to, że każdy ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies.

Prosimy także o zapoznanie się z polityką prywatności, która zawiera wszystkie szczegółowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych.
Zamknięcie komunikatu i/lub dalsze korzystanie z serwisu oznaczać będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie polityką prywatności.

Forum Dostawców Przemysłu Energetycznego i Obronnego

14 maja 2026
  • Wydarzenia

udostępnij

Przed nami kolejne spotkanie, służące pobudzaniu współpracy między największymi inwestorami i zamawiającymi a polskimi firmami. Forum będzie platformą dyskusji i promocji dobrych praktyk, poprzez wymianę doświadczeń w sektorach energetycznym i obronnym.

Szerszym celem cyklu konferencji „Energia z Polski – Local First” jest wzmacnianie suwerenności i siły polskiej gospodarki poprzez rozwój konkurencyjnego, odpornego i innowacyjnego łańcucha dostaw.

W programie Forum znajdą się następujące panele z udziałem przedstawicieli rządu, inwestorów oraz najważniejszych przedsiębiorców i menedżerów zaangażowanych w modernizację polskiej energetyki, polskiej armii i wzmacnianie naszego bezpieczeństwa:

  • „Biliony do wydania – jak zatrzymać kapitał w Polsce?”
  • „Finansowanie projektów strategicznych – jak uruchomić kapitał dla polskich firm?”
  • „Transformacja energetyczna jako szansa dla polskich firm”
  • „Polski przemysł zbrojeniowy – od podwykonawcy do integratora”

Ponadto odbędą się warsztaty poświęcone mechanizmom finansowania, procesom certyfikacyjnym oraz strategiom zwiększania konkurencyjności przedsiębiorstw w sektorach obronnym i energetycznym.

Prosimy o rejestrację do dnia 1 czerwca 2026 r. za pośrednictwem formularza na stronie energiazpolski.pl


Udział w forum jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.