Newsletter: Aktualności KPMG dla biznesu.

25 sierpnia 2020
  • Ekspert radzi
  • Wydarzenia

udostępnij

KPMG podejmuje szereg działań, polegających na dzieleniu się merytoryczną wiedzą. Eksperci KPMG omawiają wprowadzane zmiany, które są istotne dla przedsiębiorców oraz przedstawieniają praktycznych rozwiązania pomagając firmom prowadzić biznes w czasie kryzysu. Wszystkie materiały przygotowane przez ekspertów KPMG dostępne są na stronie kpmg.pl oraz na dedykowanej stronie agregującej aktualne publikacje związane z pandemią COVID-19 „ Rozwiązania dla biznesu na czas COVID-19 ”.
 
Masz pytanie? Wyślij e-mail na adres  mampytanie@kpmg.pl , a ekspert KPMG udzieli odpowiedzi.

Nowości:

Bezpłatne wydarzenia online:

Zapisz się > KPMG w Polsce Partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Zapraszamy do śledzenia paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów KPMG.

Zapisz się > Retransmisja webcastu KPMG pt. „Automatyzacja kalkulacji CIT” dostępna na żądanie.

Sprawdź informację o nadchodzących webcastach oraz nagrania webcastów archiwalnych dostępne są na  webcasty.kpmg.pl

Aktualne publikacje KPMG:

Rozwiązania dla firm w czasie pandemii COVID-19

Rosnące wykorzystanie technologii mobilnych oraz chmurowych sprawia, że organizacje stają wobec złożonej rzeczywistości zarządzania tożsamościami użytkowników. Coraz częściej występujące cyberataki i nadużycia pokazują, że słabości w tym obszarze mogą prowadzić do ogromnych strat, a czasem nawet do upadku firmy. Dlatego KPMG we współpracy z największymi światowymi organizacjami opracowało usługę wsparcia w zmniejszeniu ryzyka wycieków związanych z tożsamością.

Wyselekcjonowane przez ekspertów KPMG usługi zostały specjalnie dostosowane, aby odpowiadać na bieżące potrzeby i wyzwania przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej:

Eksperci KPMG pozostają w pełni do Państwa dyspozycji zachowując najwyższe standardy pracy, służąc radą i pomocą. Na bieżąco monitorujemy sytuację gospodarczą oraz wdrażamy wewnętrzne procedury, które pozwalają KPMG w pełni wywiązywać się z podjętych zobowiązań względem Klientów bez względu na panujące warunki rynkowe.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej  Biblioteki , gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych materiałów merytorycznych dotyczących informacji branżowych i sektorowych, archiwum naszych  webcastów  i  podcastów .