Newsletter: Jak prowadzić biznes w czasach COVID-19? – 03.04.2020

6 kwietnia 2020
  • Ekspert radzi

udostępnij

KPMG w Polsce wspiera firmy w trudnym czasie pandemii SARS CoV-2 (COVID-19) przygotowując publikacje i opracowania merytoryczne pomagające optymalnie zarządzać biznesem w aktualnej sytuacji rynkowej. Na tę okoliczność, została utworzona dedykowana strona  home.kpmg/pl/COVID-19 , która agreguje wszystkie aktualne materiały tworzone przez Ekspertów KPMG.

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi Ekspertami lub kontakt z naszą skrzynką alarmową dla firm i przedsiębiorców  MamPytanie@kpmg.pl

 

Weź udział w bezpłatnych webcastach KPMG:

ZAPISZ SIĘ„Tarcza Antykryzysowa – Rozwiązani i narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców”, który odbędzie się 06.04.2020

ZAPISZ SIĘ „Ryzyko zarządzania dostępnością zasobów ludzkich w czasach pandemii COVID-19”, który odbędzie się 07.04.2020

ZAPISZ SIĘ „Indywidualne ulgi w spłacie zobowiązań publicznoprawnych”, który odbędzie się 08.04.2020

ZAPISZ SIĘ „Tymczasowy pracownik cyfrowy. Czyli jak optymalnie zapewnić wymagane zasoby?”, który odbędzie się 09.04.2020

Więcej informacji o webcastach, w tym rozszerzony opis agendy, na webcasty.kpmg.pl/

 

Sprawdź KPMG Spot

Fundacja KPMG zakupiła 300 laptopów do nauki zdalnej, które zostaną przekazane zdolnym uczniom ze szkół podstawowych oraz z klas maturalnych. Na takie wsparcie mogą liczyć uczniowie z rodzin o trudnej sytuacji materialnej.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej  Biblioteki , gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych materiałów merytorycznych dotyczących informacji branżowych i sektorowych, archiwum naszych  webcastów  i  podcastów .


Bądź dobrze poinformowany

Eksperci KPMG pozostają w pełni do Państwa dyspozycji zachowując najwyższe standardy pracy, służąc radą i pomocą. Na bieżąco monitorujemy sytuację gospodarczą oraz wdrażamy wewnętrzne procedury, które pozwalają KPMG w pełni wywiązywać się z podjętych zobowiązań względem Klientów bez względu na panujące warunki rynkowe.

Pamiętaj, że „Mam Pytanie” to nowa skrzynka kontaktowa, na którą firmy i przedsiębiorcy mogą przekazywać pilne pytanie do ekspertów KPMG.