dotyczy małych i średnich firm:
Szanowni Państwo,
przypominamy, że dzisiaj upływa termin na złożenie Informacji o pomocy (do PGE Obrót SA – sprzedawca dla Grupy PKB w 2024).
Link do wzoru Informacji: Wzor_informacji_o_pomocy_I.docx
Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie złożyli dokumentu przesyłamy krótką instrukcję do jej wypełnienia: INSTRUKCJA
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na to, aby przesłać oświadczenie we właściwe miejsce i w jednej z poniższych wersji:
1) w wersji papierowej, opatrzonej własnoręcznym podpisem – informację w takiej wersji mogą Państwo dostarczyć:
– osobiście do Biura Obsługi Klienta (lista BOKów PGE Obrót: www.gkpge.pl/dla-domu/strefa-klienta/mapa-placowek)
lub
– listownie, przesyłając na adres: PGE Obrót SA., ul. 8 Marca 6, 35-959 Rzeszów.
2) w wersji elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym (podpis ePUAP) lub podpisem osobistym potwierdzonym dowodem osobistym z warstwą elektroniczną (eDowód) – prosimy o przekazanie informacji w takiej wersji z wykorzystaniem formularza na stronie: www.gkpge.pl/dla-firm/strefa-klienta/informacja-ws-pomocy-publicznej-i- pomocy-de-minami