Multibiuro Rzeszów

Dla firm zrzeszonych oferujemy 10,00% rabat na nasze usługi.

udostępnij

         Oferta skierowana do członków zrzeszonych w Podkarpackim Klubie Biznesu

          Szanowni Państwo w związku nałożonymi obostrzeniami związanymi z obecną sytuacją w kraju,  w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców postanowiliśmy uruchomić usługę dostarczenia produktów/przesyłek na terenie miasta Rzeszowa dla firm.

     Nasza oferta obejmuje:

  • Odbiór i dostarczenie produktów oraz towarów na terenie Rzeszowa i bliskiej okolicy do firm.
  • Oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność na terenie miasta Rzeszowa zrzeszonych w Podkarpackim Klubie Biznesu.
  • Płacą Państwo za czas pracy kuriera/dostawy (rozliczenie godzinowe).
  • Nie wymagamy dodatkowego pakowania przedmiotów.
  • Dojazd po odbiór produktów gratis.
  • Produkty dostarczamy z odebranych miejsc i bezpośrednio je dostarczamy do firm przekazując  wyłącznie wyznaczonym do tego osobom.

Przesyłki do 3 kg dostarczamy rowerami (muszą mieścić się do plecaka kuriera/dostawcy). Większe dostawy dostarczamy za pomocą skuterów elektrycznych     i samochodów. Zlecenia przyjmujemy telefonicznie pod numerami telefonów: 725 858 105 i 661 036 797 lub  mailowo na adres kontakt@multibiuro.rzeszow.pl . W przypadku zapytań mailowych prosimy o dopisanie informacji że jest się członkiem Podkarpackiego Klubu Biznesu. Dla firm zrzeszonych oferujemy 10,00% rabat na nasze usługi. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT i podpisujemy umowę współpracy.