Aktualności KPMG.

10 grudnia 2020
  • Ekspert radzi
  • Szkolenia

udostępnij

KPMG podejmuje szereg działań, polegających na dzieleniu się merytoryczną wiedzą. Eksperci KPMG omawiają wprowadzane zmiany, które są istotne dla przedsiębiorców oraz przedstawiają praktyczne rozwiązania pomagając firmom prowadzić biznes w nowej rzeczywistości. Wszystkie materiały przygotowane przez ekspertów KPMG dostępne są na stronie  kpmg.pl .
 
Masz pytanie? Wyślij e-mail na adres  mampytanie@kpmg.pl , a ekspert KPMG udzieli odpowiedzi.

Nowości

Bezpłatne wydarzenia online

ZAPISZ SIĘ >> Dwudniowe spotkanie online pt. „Doświadczenia klientów w nowej rzeczywistości” odbędzie się 11 i 14 grudnia 2020 r. 

Sprawdź informację o nadchodzących webcastach oraz nagraniach archiwalnych webcastów, które dostępne są na  webcasty.kpmg.pl

Aktualne publikacje KPMG

Dowiedz się więcej

Eksperci KPMG pozostają w pełni do Państwa dyspozycji zachowując najwyższe standardy pracy, służąc radą i pomocą. Na bieżąco monitorujemy sytuację gospodarczą oraz wdrażamy wewnętrzne procedury, które pozwalają KPMG w pełni wywiązywać się z podjętych zobowiązań względem Klientów bez względu na panujące warunki rynkowe.

> Dołącz do subskrybentów wiedzy KPMG

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej  Biblioteki , gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych materiałów merytorycznych dotyczących informacji branżowych i sektorowych, archiwum naszych  webcastów  i  podcastów .