Kancelaria GWW partnerem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

27 października 2020

udostępnij

Z dumą chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, iż kancelaria GWW nawiązała współpracę z wrocławskim oddziałem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) –  największą organizacją branżową zrzeszającą firmy deweloperskie w Polsce, która od ponad 18 lat dba o kondycję krajowego rynku deweloperskiego. Ta współpraca to gwarancja dalszego rozwoju oraz szansa na wspólne pokonywanie barier inwestycyjnych.

 

Decyzje, jakie podejmujemy w procesie inwestycyjnym, wymagają świadomości bieżących uwarunkowań i pewnego poruszania się w obszarze dynamicznych zmian w legislacji – nie tylko w obecnym, bardzo wymagającym czasie. Systematyczne konsultacje, edukacja i doradztwo ze strony ekspertów kancelarii GWW dadzą nam tę możliwość – mówi Tomasz Stoga, Prezes Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu i Prezes Zarządu Profit Development S.A.

 

Jak podkreśla mec. Paweł Wójcik, szef praktyki Obrotu nieruchomościami w GWW – Zaufanie organizacji branżowej zrzeszającej ponad 200 największych firm deweloperskich w Polsce jest dla nas najwyższym wyróżnieniem.

Wspólne działania na rzecz usprawnienia procesu inwestycyjnego oraz aktywne uczestnictwo przy współtworzeniu dobrej legislacji to cel, który mamy szansę razem osiągnąć – dodaje mec. Joanna Sebzda-Załuska, stojąca w GWW na czele praktyki Proces inwestycyjny.

 

Partnerstwo GWW i Oddziału wrocławskiego PZFD nie ogranicza obszaru współpracy wyłącznie do stolicy Dolnego Śląska. Regionalny oddział Związku jest organizatorem jednego z największych wydarzeń rynku mieszkaniowego w Polsce – konferencji Dni Dewelopera, która w trakcie każdej edycji gromadzi kilkuset przedstawicieli branży i jej interesariuszy z całej Polski. Cykliczne szkolenia, wymiana doświadczeń, analizy – wszystko to, co PZFD planuje realizować na mocy partnerstwa z GWW, jest zakrojone na edukację branży deweloperskiej w szerokim ujęciu.